Dizi Takvimi Arkaplan Değiştir Trend
Duyurular:
  • Sitemize Diziye Abone Ol özelliği eklenmiştir.Abonesi olduğunuz dizinin her yeni bölümü eklendiğinde size mail yolu ile haber verilecektir.Böylelikle takip ettiğiniz dizinin hiçbir bölümünü kaçırmayacaksınız.Takip ettiğiniz diziler Profil sayfanızda görünmektedir.
  • Sitemize Bu Bölümü İzledim özelliği eklenmiştir.Bu özellik sayesinde takip ettiğiniz dizinin hangi bölümlerini izlediğinizi sistem size hatırlatacaktır.Takip ettiğiniz yabancı dizinin herhangi bir bölümünü izledikten sonra Bu Bölümü İzledim seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.İzlediğiniz bölümler Profil sayfanızda görünmektedir.
  • Sitemizin MOBİL SÜRÜMÜ aktif edilmiştir.Tüm işletim sistemleri ve cihazlardan sorunsuz sitemize girebilirsiniz.İstediğiniz dizi bölümlerini izleyebilir,yorum yazabilir,arama yapabilir vb. tüm işlemleri yapabilirsiniz.Mobil cihazınızdan direkt site adresimize girdiğinizde sistem otomatik sizin mobil cihaz ile girdiğinizi algılar ve mobil sürüme geçer.
Yarışma:
  • Twitter'da #dizikit hashtagi kullanarak twit atan kullanıcılar arasından çekiliş ile özel üye özellikleri verilecektir.

Genel

Genel
Warehouse 13 1.Sezon 2.Bölüm

Işıkları Kapat Geniş
Dizinin Bu Bölümüne Oy Verebilirsiniz !
Warehouse 13 1.Sezon 2.Bölüm.avi Warehouse 13 1.Sezon 2.Bölüm fragman izle Warehouse 13 1.Sezon 2.Bölüm özeti Warehouse 13 1.Sezon 2.Bölüm.lol.avi Warehouse 13 1.Sezon 2.Bölüm.dvdrip Warehouse 13 1.Sezon 2.Bölüm indir hd Warehouse 13 1.Sezon 2.Bölüm indir bölüm izle&Warehouse 13 1.Sezon 2.Bölüm altyazı Warehouse 13 1.Sezon 2.Bölüm altyazı torrent Warehouse 13 1.Sezon 2.Bölüm torrent Warehouse 13 1.Sezon 2.Bölüm magnet hotfile rapidshare fileserve Warehouse 13 1.Sezon 2.Bölüm
 
Yorumunuz: 
Share Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Sizden Gelen Yorumlar!

Genel