Dizi Takvimi Arkaplan Değiştir Trend
Duyurular:
  • Sitemize Diziye Abone Ol özelliği eklenmiştir.Abonesi olduğunuz dizinin her yeni bölümü eklendiğinde size mail yolu ile haber verilecektir.Böylelikle takip ettiğiniz dizinin hiçbir bölümünü kaçırmayacaksınız.Takip ettiğiniz diziler Profil sayfanızda görünmektedir.
  • Sitemize Bu Bölümü İzledim özelliği eklenmiştir.Bu özellik sayesinde takip ettiğiniz dizinin hangi bölümlerini izlediğinizi sistem size hatırlatacaktır.Takip ettiğiniz yabancı dizinin herhangi bir bölümünü izledikten sonra Bu Bölümü İzledim seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.İzlediğiniz bölümler Profil sayfanızda görünmektedir.
  • Sitemizin MOBİL SÜRÜMÜ aktif edilmiştir.Tüm işletim sistemleri ve cihazlardan sorunsuz sitemize girebilirsiniz.İstediğiniz dizi bölümlerini izleyebilir,yorum yazabilir,arama yapabilir vb. tüm işlemleri yapabilirsiniz.Mobil cihazınızdan direkt site adresimize girdiğinizde sistem otomatik sizin mobil cihaz ile girdiğinizi algılar ve mobil sürüme geçer.
Yarışma:
  • Twitter'da #dizikit hashtagi kullanarak twit atan kullanıcılar arasından çekiliş ile özel üye özellikleri verilecektir.

The Vampire Diaries 5. Sezon

The Vampire Diaries 5. Sezon
The Vampire Diaries 5. Sezon 14. Bölüm

Işıkları Kapat Geniş
Dizinin Bu Bölümüne Oy Verebilirsiniz !
The Vampire Diaries 5. Sezon 14. Bölüm.avi The Vampire Diaries 5. Sezon 14. Bölüm fragman izle The Vampire Diaries 5. Sezon 14. Bölüm özeti The Vampire Diaries 5. Sezon 14. Bölüm.lol.avi The Vampire Diaries 5. Sezon 14. Bölüm.dvdrip The Vampire Diaries 5. Sezon 14. Bölüm indir hd The Vampire Diaries 5. Sezon 14. Bölüm indir bölüm izle&The Vampire Diaries 5. Sezon 14. Bölüm altyazı The Vampire Diaries 5. Sezon 14. Bölüm altyazı torrent The Vampire Diaries 5. Sezon 14. Bölüm torrent The Vampire Diaries 5. Sezon 14. Bölüm magnet hotfile rapidshare fileserve The Vampire Diaries 5. Sezon 14. Bölüm
 
Yorumunuz: 
Share Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Sizden Gelen Yorumlar!
Yarın favorilere ekleme eklentimiz aktif olacaktır.İYi seyirler.
Bu yorum "Admin" tarafından yazılmıştır
Favorilere ekleyemiyormuyuz bunları
Bu yorum "gangster07" tarafından yazılmıştır
http://dizikit.com/the-vampire-diaries-5-sezon-15-bolum-2/ Yeni Yayınlandı,izleyebilirsiniz.
Bu yorum "Admin" tarafından yazılmıştır
15. Bölüm ne zaman yayınlanacak?
Bu yorum "Melaphia" tarafından yazılmıştır
Diziden artık 1 gram zevk almıyorum. Konu bütünlüğü tamamen kaybolmus. Senaryo cok sade ve ve kısır bir hal aldı... nerede o elijah,klaus,rebekah,mikael donemi.... the originals bin basar...
Bu yorum "ColdLove" tarafından yazılmıştır
oh bee sonunda elena olmadığını anladılar :) Elena geri dön ve Damon'ı iyileştir Delena forever <3
Bu yorum "ozden" tarafından yazılmıştır
site iyiki açıldı!! bu bölüm harikaydı.harikasınız dizikit
Bu yorum "cmrgzn" tarafından yazılmıştır
çalan şarkılar nerde
Bu yorum "Spawnn" tarafından yazılmıştır

The Vampire Diaries 5. Sezon