Dizi Takvimi Arkaplan Değiştir Trend
Duyurular:
  • Sitemize Diziye Abone Ol özelliği eklenmiştir.Abonesi olduğunuz dizinin her yeni bölümü eklendiğinde size mail yolu ile haber verilecektir.Böylelikle takip ettiğiniz dizinin hiçbir bölümünü kaçırmayacaksınız.Takip ettiğiniz diziler Profil sayfanızda görünmektedir.
  • Sitemize Bu Bölümü İzledim özelliği eklenmiştir.Bu özellik sayesinde takip ettiğiniz dizinin hangi bölümlerini izlediğinizi sistem size hatırlatacaktır.Takip ettiğiniz yabancı dizinin herhangi bir bölümünü izledikten sonra Bu Bölümü İzledim seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.İzlediğiniz bölümler Profil sayfanızda görünmektedir.
  • Sitemizin MOBİL SÜRÜMÜ aktif edilmiştir.Tüm işletim sistemleri ve cihazlardan sorunsuz sitemize girebilirsiniz.İstediğiniz dizi bölümlerini izleyebilir,yorum yazabilir,arama yapabilir vb. tüm işlemleri yapabilirsiniz.Mobil cihazınızdan direkt site adresimize girdiğinizde sistem otomatik sizin mobil cihaz ile girdiğinizi algılar ve mobil sürüme geçer.
Yarışma:
  • Twitter'da #dizikit hashtagi kullanarak twit atan kullanıcılar arasından çekiliş ile özel üye özellikleri verilecektir.

Teen Wolf 3. Sezon

Teen Wolf 3. Sezon
Teen Wolf 3. Sezon 23. Bölüm

Işıkları Kapat Geniş
Dizinin Bu Bölümüne Oy Verebilirsiniz !
Teen Wolf 3. Sezon 23. Bölüm.avi Teen Wolf 3. Sezon 23. Bölüm fragman izle Teen Wolf 3. Sezon 23. Bölüm özeti Teen Wolf 3. Sezon 23. Bölüm.lol.avi Teen Wolf 3. Sezon 23. Bölüm.dvdrip Teen Wolf 3. Sezon 23. Bölüm indir hd Teen Wolf 3. Sezon 23. Bölüm indir bölüm izle&Teen Wolf 3. Sezon 23. Bölüm altyazı Teen Wolf 3. Sezon 23. Bölüm altyazı torrent Teen Wolf 3. Sezon 23. Bölüm torrent Teen Wolf 3. Sezon 23. Bölüm magnet hotfile rapidshare fileserve Teen Wolf 3. Sezon 23. Bölüm
 
Yorumunuz: 
Share Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Sizden Gelen Yorumlar!
neden allison neden ??
Bu yorum "lisbethh7" tarafından yazılmıştır
Eski hesapları kurtarmak mümkün değildir.İsterseniz yeni üye olabilirsiniz.
Bu yorum "Admin" tarafından yazılmıştır
Dizi ile alakalı değil ama ben eski hesabımı nasıl kurtarabilirim, yada şifremi unuttuysam nasıl giriş yapabilirim.Yardımcı olabilecek var mı?
Bu yorum "Fevkelade1i" tarafından yazılmıştır
dizi başka tarafa doğru kayıyodu son sahnesi çok dokunaklıydı :/ ayrılık böyle olmamalıydı şevkim kırıldı dizi hakkında artık
Bu yorum "TOLGA10" tarafından yazılmıştır
Neden Lidiya,iki kız vardı dizide zaten.
Bu yorum "Sevinç Onbaşı" tarafından yazılmıştır
sonu öyle olmamalıydı aqq
Bu yorum "sevoo" tarafından yazılmıştır
orda bitmemeliydi ama ya
Bu yorum "arife" tarafından yazılmıştır

Teen Wolf 3. Sezon