Dizi Takvimi Arkaplan Değiştir Trend
Duyurular:
  • Sitemize Diziye Abone Ol özelliği eklenmiştir.Abonesi olduğunuz dizinin her yeni bölümü eklendiğinde size mail yolu ile haber verilecektir.Böylelikle takip ettiğiniz dizinin hiçbir bölümünü kaçırmayacaksınız.Takip ettiğiniz diziler Profil sayfanızda görünmektedir.
  • Sitemize Bu Bölümü İzledim özelliği eklenmiştir.Bu özellik sayesinde takip ettiğiniz dizinin hangi bölümlerini izlediğinizi sistem size hatırlatacaktır.Takip ettiğiniz yabancı dizinin herhangi bir bölümünü izledikten sonra Bu Bölümü İzledim seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.İzlediğiniz bölümler Profil sayfanızda görünmektedir.
  • Sitemizin MOBİL SÜRÜMÜ aktif edilmiştir.Tüm işletim sistemleri ve cihazlardan sorunsuz sitemize girebilirsiniz.İstediğiniz dizi bölümlerini izleyebilir,yorum yazabilir,arama yapabilir vb. tüm işlemleri yapabilirsiniz.Mobil cihazınızdan direkt site adresimize girdiğinizde sistem otomatik sizin mobil cihaz ile girdiğinizi algılar ve mobil sürüme geçer.
Yarışma:
  • Twitter'da #dizikit hashtagi kullanarak twit atan kullanıcılar arasından çekiliş ile özel üye özellikleri verilecektir.

Supernatural 9. Sezon

Supernatural 9. Sezon
Supernatural 9. Sezon 14. Bölüm

Işıkları Kapat Geniş
Dizinin Bu Bölümüne Oy Verebilirsiniz !
Supernatural 9. Sezon 14. Bölüm.avi Supernatural 9. Sezon 14. Bölüm fragman izle Supernatural 9. Sezon 14. Bölüm özeti Supernatural 9. Sezon 14. Bölüm.lol.avi Supernatural 9. Sezon 14. Bölüm.dvdrip Supernatural 9. Sezon 14. Bölüm indir hd Supernatural 9. Sezon 14. Bölüm indir bölüm izle&Supernatural 9. Sezon 14. Bölüm altyazı Supernatural 9. Sezon 14. Bölüm altyazı torrent Supernatural 9. Sezon 14. Bölüm torrent Supernatural 9. Sezon 14. Bölüm magnet hotfile rapidshare fileserve Supernatural 9. Sezon 14. Bölüm
 

Supernatural 9. Sezon